POMOC TECHNICZNAkoparko-ladowarka osprzet

Masz problem z swoją maszyną, nie wiesz co uległo uszkodzeniu, nie wiesz co może być potrzebne do naprawy, masz zdolności żeby coś naprawić samemu ale nie wiesz jak skontaktuj się, razem możemy rozwiązać te problemy. Ocenimy co można zrobić, gratis otrzymasz ofertę na potrzebne części i proste instrukcje jak je wymienić. Jeżeli chcesz swoją maszynę przystosować do dodatkowych urządzeń hydaulicznych lub innych mogę zaprojektować potrzebną modyfikację w maszynie.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w serwisie maszyn budowlanych a moją specjalizacją jest JCB.

Planujesz kupić używaną maszynę JCB 1CX, 2CX, 3CX, 4CX, ładowarkę teleskopową, mini-koparkę, JS ... lub inną, mogę Ci pomóc podjąć decyzję. Nie sprzedaję maszyn i nie jestem z żadnym sprzedawcą związany, ale poprzez swoje wieloletnie doświadczenie w autoryzowanym serwisie, powiem na co zwrócić uwagę przy zakupie, co może być przydatne do pracy, jakie koszty mogą czekać na Ciebie po zakupie.

Do właściwej identyfikacji maszyny niezbędne jest podanie danych z tabliczki znamionowej. Najbardziej własciwym jest przesłanie jej zdjęcia z widocznymi numerami.